• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • АКЦІЇ
  • Захисти себе, допоможи хворій дитині.
Що відчуває людина, коли їй оголошують, що в неї критичне захворювання? А якщо цей вирок дають дитині…
Після шоку від повідомлення перше питання: де брати гроші на лікування? Хто може зарадить в цьому питанні?

В сучасних економічних умовах соціальний захист інтересів населення в галузі охорони здоров'я виражається в формі медичного страхування. Яке гарантує оплату медичної допомоги при виникненні випадку за рахунок накопичених коштів.

Медичне страхування поділяється на обов'язкове медичне страхування і добровільне медичне страхування.

Сьогодні впровадження загальнообов'язкового державного соціального медичного страхування , попри всі його переваги, на Україні гальмується.

Тому доступним для населення є лише добровільне медичне страхування. Його програми обираються за бажанням страхувальника і залежать від його платоспроможності. Крім того, такий вид медичного страхування ґрунтується на принципі страхової солідарності, коли застрахована особа отримує медичну допомогу у випадках та обсягах, що визначаються страховим договором згідно зі сплаченим страховим платежем.

Благодійний проект "ЗАХИСТИ СЕБЕ, ДОПОМОЖИ ХВОРІЙ ДИТИНІ"

/Files/images/zaxist.jpgПрограма «Страхування на випадок критичного захворювання» це Ваш оптимальний захист на випадок виникнення серйозних проблем зі здоровям.

Він дозволить зробити внесок в порятунок життя дитини з онкологічним захворюванням.

Придбавши страхове покриття на випадок діагностування критичного захворювання (С-1, С-7, С-32) зі страховою сумою від 50 тисяч гривень, ви допомогаєте дітям, хворим на рак.
Адже 15% від страхової премії за цією програмою буде спрямовано до благодійного фонду для надання підтримки дітям з онкологічними захворюваннями.

Потурбуйтеся про себе! Допоможіть хворій дитині!

Про результати акції можна дізнатись на сайті компанії MetLife Alico www.metlife.ua та благодійного фонду «Надеюсь и верю» www.ucccf.com

Учасники програми:

Broker Service Grouphttp://www.metlifealico.com.ua/uk/Individual/Find-Our-Products/Accident-Insurance/CI-1-CI-7-CI-32.htmlБлагодійний фонд

Компанія Broker Service Group Компанія Metlife Alico Благодійний фонд "Надеюсь и Верю"

Кiлькiсть переглядiв: 233

Коментарi