/Files/images/bliznyuk/Близнюк В.jpgБлизнюк Вікторія 10.05.2000 р. н.

Вихованка КУ Штепівської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернату

ДІАГНОЗ: гострий мієлоїдний лейкоз, М-1 варіант

Поступила у онко-гематологічне відділення 06.04.2015 з реанімаційного відділення обласного перінатального центру, кровотеча та анемія край тяжкого степеню. При дослідженні косного мозгу лабораторією ОХМАТДИТ встановлений діагноз гострий мієлоїдний лейкоз, М-1 варіант.

З народження дітина-інвалід, судинна патологія.

ПОТРЕБИ:

  1. Згідно протоколу лікування на протязі 1,5 року необхідно вживати ЛАНВІС або ПУРІНЕТОЛ
  2. На фоні вродженої судинної патології відмічаються кровотечі. Одже завжди актуальними будуть потреби компонентів крові, тромбоконцентрат; ростові фактори; препарати для зупинки кровотеч.

Мати дівчинки, вихованка КУ Улянівської спеціальної школи-інтернату, має низькі навички розпорядження коштами, тому організацію з залучення та придбання дороговартісного лікування покладено на громадську організацію.

З 22.06.2015 за протоколом треба розпочинати променеву терапію на фоні хімії. Існує ризик температурних коливань на фоні низьких показників крові після інтенсивної хімії.

Станом на грудень 2015 року відбувається лікування на фоні пурінетолу. Кошти, що залучені громадською організацією, у сумі 14 325 грн будуть використані на платні послуги лікування дитини, у разі потреби.

Ліки інтенсивного курсу придбаються за рахунок фонду "Відень"

ТИМЧАСОВО ЗБІР ПРИЗУПИНЕНИЙ!

Координатор: Оксана Смольникова, тел. 066-44-91-141

ФІНАНСОВИЙ ЗВІТ "БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ ДЛЯ БЛИЗНЮК ВІКТОРІЇ"

Кiлькiсть переглядiв: 223

Коментарi