Благодійність в коробках.
Форма, посвідчення і пакет документів - так виглядає гарантія. Спеціалісти радять перевірити їх перш ніж опустити кошти до скриньки. Отож як відрізнити волонтера справжнього від волонтера фальшивого вже далі розкаже Анна Чередниченко.

/Files/images/volonteri/image.jpg/Files/images/volonteri/image2.jpgАби допомогти хворій дитині нині не обов"язково йти до банку. Опустити кошти волонтери пропонують просто на вулиці у скляні коробки. Ось тільки як пересвідчитися, що кошти потраплять не в кишеню шахраїв, а на лікування дитини. Аби відповісти на це питання перш за все йдемо туди, де про діяльність волонтерів знають все - в управління у справах сім"ї та молоді. Тут кажуть - першою гарантією справжності благодійника є документи.

Волонтер має бути одягнений у спеціальну форму і на першу ж вимогу - пред"являти посвідчення та необхідні документи.

Перевіряти контракт чи договір слід ретельно. Такою є порада юриста.

Озброївшись порадами йдемо на вулицю. Віолету ми зустрічаємо поблизу метро. Жінка збирає кошти для чотирирічного хлопчика. Як нам і радили раніше просимо показати посвідчення, договір, виписку з лікарні. Усі документи на місці. На додачу волонтер пред"являє звіт, кому і скільки назбирали та віддали коштів.

Аби переконатися напевно набираємо номер мами, вказаний на боксі.

Зрештою, каже Віолета, якщо перехожий не довіряє волонтеру, йому повідомляють номер рахунку батьків та їхні номера телефонів.

/Files/images/volonteri/image!.jpg/Files/images/volonteri/image8.jpgВілета радить не довіряти абсолютно всім, хто збирає кошти в бокси. Її порада аналогічна порадам спеціалістів - перш ніж допомогти - перевірте документи. Волонтер справжній їх обов"язково покаже. Фальшивий - швидше за все піде геть.

Наостанок спеціалісти радять перевірити реальність існування самого фонду, від імені якого волонтер збирає кошти. Організація має бути зареєстрована офіційно, що підтверджує відповідне свідоцтво. Копію останнього благодійник так само має право вимагати.

Анна Чередниченко. Вадим Макарюк. Володимир Павлов. Вісті Детальніше...

Кiлькiсть переглядiв: 308

Коментарi