Моє життя кардинально змінилося.

Моє життя змінилося в той момент коли я дізналась про онкологічний діагноз своєї дитини.

Постійні переїзди до лікарні та повернення до дому. Перший рік ми практично жили у відділенні, наступний рік – кожної неділї їздили на огляд до лікаря та контролювали аналізи крові, щоб продовжувати лікування препаратами хімії. Потім настав період реабілітаціїї, але, після інтенсивного курсу хіміїї у дитини імунодіфецит, поступово приєднуються інші патології, тому знову і знову потрапляєш у відділення.

Емоційні навантаження. Це коктель з тривог, страхів, очікування результатів лабораторних досліджень, роздратованності, погіршення чіткості вираження думки, хронічноїї втоми (повязані як з ситуацією дитини так і своєю особистою), знаходишся в постійному стрессі за дитину і за себе, стараєшься одночасно контролювати і свій стан, і дитини.

Соціальні питання. Крім того, що треба справлятися з своїми емоціями, які зашкалюють, треба розвязувати купу питань соціального характеру (достати ліки, забезпечити лікування, організувати навчання, реабілітацію, знайти кошти, доставити, оформити документи , пільги та інше)

І все це відбувається одночасно. Ти помічаєшь, що вже котрий рік ігноруєшь свої потреби, повністю віддаваясь потребам дитини, змістивши себе на задній план.

Останнім часом стала задавати собі питання, чи надовго мене вистачить? Як справитись з своїм життям? Поради спеціалістів що до фізичних вправ та навантажень це тільки теорія, та як на практиці це виконати, коли обмаль часу та матеріальних ресурсів, коли твоє життя в постійній турбулентності?

Так, при черговій госпіталізаціїї в онкогематологічному вдділенні, познайомилася з тренером жіночого клубу FITCURVES. Кожній мамочці пропонувалось пройти безоплатний двотижневий курс фізичної реабілітації, от і використала запрошення.

Мої враження від FITCURVES

/Files/images/FitC.jpgКоли вперше побачила заняття, була шокована. Під дінамічний музикальний супровід організовано переміщалися з однієї тренувальної станціїї до іншої жінки різних вікових категорій. У середині кола тренувальних станцій знаходився тренер, що задавав ритм рухів фізичних вправ та контролював правильність виконання вправ на тренажерах.

Перша думка: це не моє життя. Мені ніколи думати про схуднення, режим харчування, що мені потрібно для щастя та ще й стати членом жіночого клубу.

Але…

Якщо не я, то хто мені підніме життєвий тонус, поверне смак до життя? Тому спочатку кожний день змушувала себе йти на тренування. В мене боліло все тіло, всі м’язи. Та виявляється, цікаво і пізнавально ходити пішки, вранці, коли місто тільки розпочинає своє життя, можна спостерігати за природою, людьми.

А вже через два тижні тренувань помітила, що я завзято виконую вправи як і всі жінки, в мене збільшилися сили, покращився сон, з’явився приподнятий настрій, значно знизилися болі у попереку.

Можу відмітити позитивні моменти в організації FITCURVES, які, на мій погляд, важливі:

- Співбесіда з тренером виявляє медичні нюанси твого організму, степінь навантажень.

- Тренування відбувається в чіткому ритмі на всі групи м’язів під наглядом тренера напротязі 30 хвилин.

- Доброзичлива обстановка, мотивація на успіх.

- Можливість залишити дитину за творчими розвагами, та виконуючи фізичні вправи спостерігати за нею.

- Постійний режим тренувань невимушено впливає на режим харчування та його якість.

- Можливість порадитись з питать харчування, навантажень, потрапити на майстер – класси.

- Проведення благодійних та соціально орієнтованих акцій.

- FITCURVES це спілка жінок, що поєднані спільною метою: допомагати собі та іншим стати здоровими та щасливими.

Змінюються барви життя, але воно все одно дарує масу можливостей для щастя!

Автор: Смольникова О.В.

Тренер: Курило Лизавета

Адреса центру FITCURVES:

вул. Харківська,9/1 , м. Суми

38 (054) 279-51-60, 38 (095) 539-53-36,
38 (054) 260-37-05

www.fitcurves.org

Кiлькiсть переглядiв: 389

Коментарi