Звичайні дива.

Моя дитина малює. Я збираю її малюнки на клаптиках паперу, альбомах, нічого не викидаю. Іноді, повертаючись до дому бачу на дверях в кімнату розвішані папірці з малюнками. Так цікаво розглядати їх, бачити як росте та змінюється її світогляд.

Малюнки на клаптиках паперу переходять в ескізи для батика, переносяться на шовк. Процес розпису тканини дивовижний він зачаровує своєю непередбачуваністю.

Але як зробити так, щоб клаптик розписаної тканини став дивовижним пано? Ви помічали, як іноді речі змінюють вигляд, тільки завдяки вдалому оформленню?

Хто хоч раз стикнувся з цими питанням мене зрозуміє.

/Files/images/bagetna_maysternya/PIC_1121.JPGКоли я вперше переступила поріг багетної майстерні при галереї «Суми-Арт», була зачарована роботами художників, майстрів. Ти поринаєш в творчу енергію різних людей, поколінь. Це емоційно стимулює, надихає на нові образи. Різноманіття матеріалів для оформлення в раму, багет, паспарту як дорогих так і демократичних за ціною. В процесі вибору оздоблення роботи отримуєш дружню пораду, рекомендацію оптимально ефективного прийняття рішення з питання матеріалу та ціни. Майстри привітно діляться знаннями та професійно виконують свою роботу.

В результаті співпраці, отримуєш свій «шедевр», надію на перемогу в конкурсі, фестивалі, вдалу прикрасу до інтер’єру, подарунок.

/Files/images/bagetna_maysternya/PIC_1116000.jpg«Мама, життю треба радіти!» стверджує моя донька, тому так важливо знати, хто і де зможе тебе підтримати в прагненні до звичайного дива.

Автор: Смольникова О.

З повагою та добрими намірами до Галереї " Суми-Арт"

  • Адреса: вул. Харківська 30/2, м. Суми
  • Тел. (095) 002-70-28
  • Е- mail: artvisions@ukr.net
  • Час роботи: 9.00-18.00,суб-10.00-15.00
Кiлькiсть переглядiв: 176

Коментарi