• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Корисні посилання
Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ»

багатопрофільний діагностично — лікувальний заклад, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу дитячому населенню України.

На його базі функціонує Український центр дитячої онкогематології — провідний в Україні референтний консультативний заклад по діагностиці лейкемій і злоякісних лімфом.

Украинская Открытая Ассоциация организаций, групп и лиц, работающих с детьми, страдающими онкозаболеваниями

собрана информация о потребностях маленьких пациентов онкологических отделений из разных регионов Украины.

Альтруист

Общественная инициатива. Сайт независим от вероисповедания, политических сил и различных организаций.Создан для помощи нуждающимся, немощным, малоимущим и обездоленным жителям города Сумы, а также всей Сумщины

Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб»

Київська Благодійна організація «Фонд помощи онкобольным детям «Краб» створена батьками, діти яких лікувалися у відділенні дитячої онкології Національного інституту рака. Тут лікуються діти з усієї України.

Благодійний фонд «Надеюсь и верю»

Фонд є членом Української відкритої асоціації волонтерів "Жити завтра" и членом Европейської асоціації онкологічних пацієнтів ECPC.

Українська Біржа Благодійності

Перша в Україні незалежна загальнонаціональна інфраструктура онлайн-благодійності. Ми надаємо універсальний сервіс для Благодійників та для тих, кому потрібна допомога.

Департамент соціального захисту населення
Cумський обласний центр реабілітації дітей-інвалідів

Державна соціальна установа, яка забезпечує реалізацію завдань з проведення заходів, спрямованих на коригування порушень розвитку у дітей-інвалідів з фізичними та розумовими вадами, навчання їх основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, профорієнтацію, проведення медичного супроводу дітей-інвалідів та створення умов для їх максимальної інтеграції в суспільство.

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області

Тут Ви знайдете усю необхідну та корисну інформацію з пенсійної тематики: роз'яснення чинного пенсійного законодавства, питань пенсійного забезпечення, платежів до Пенсійного фонду, добровільного страхування, персоніфікованого обліку тощо.

Проект Государственной Программы социальной защиты и реабилитации семей онкобольных детей
Прорыв, достигнутый в последнее десятилетие украинскими врачами в сфере излечения детского рака выводит на передний план данной проблемы уже не медицинские, а социальные аспекты комплексного решения проблем, связанных с онкобольными детьми. Число детей, излеченных от рака, растет – и по данным ВОЗ, к 2010 году их число во всем мире (а следовательно, и в нашей стране) будет составлять 1 процент от всего населения. Поэтому речь идет о социальной защите, реабилитации и адаптации завтрашних украинских граждан.
Державна типова програма реабілітації інвалідів

Ця Програма спрямована на забезпечення системного підходу до організації реабілітації, послідовності і наступності в проведенні багатопрофільних реабілітаційних заходів, запровадження державних реабілітаційних стандартів і установлення контролю за якістю реабілітаційних послуг.

Для виконання Програми розроблено перелік послуг, що надаються інвалідам з онкологічними захворюваннями (додаток 6).

Обласний інтернет ресурс "Соціальний навігатор"

акамулює інформацію про учбові заклади, де активно сприяють соціалізації людей з інвалідністю, працевлаштування, реабілітаційні заходи, форум, інформація з методики створення та проведення груп самодопомоги.

Кiлькiсть переглядiв: 709

Коментарi