Світові освітні системи вже давно використовують електронне навчання як /Files/images/proekt_dist_anglmova/vol_3.JPGперспективну технологію, в основі якої лежить активна самостійна пізнавальна діяльність слухачів.

Он лайн - навчання в порівнянні з класичним має ряд переваг: навчання в індивідуальному темпі, свобода, можливість поповнити прогалини лише у певній галузі, гнучкість та доступність матеріалів. Така освіта у більшості випадків безкоштовна. Та переважна кількість Інтернет ресурсів англомовна.

Тому актуальним стає вивчення англійської мови.

Ми відібрали для вас Інтернет сервіси по вивченню англійської мови, в яких ви знайдете безліч цінних порад та підказок.

1. Вивчайте мови безкоштовно, без реклами та завуальованих платежів. Це весело, легко та науковообгрунтовано. https://www.duolingo.com/

2. http://slovoych.ru/ - на сайті пропонуються для читання тексти, в них можна виділяти слова, які будуть поставлені в чергу на вивчення. Для повторення раніше вивчених слів є вправа "Кросворд".

3. http://www.learnathome.ru/ - на сайті є підбірка вправ, які навчають слухати і розуміти англійські тексти.

4. http://lingualeo.com Сервіс LinguaLeo побудований в ігровій формі: після реестрації ви стаєте власником левеня, якого треба кормити фрикадельками, що є винагородою за ефективні занття щодня. Зверніть увагу: основна частина контенту безкоштовна, а розширений курс платний.

Не лише англійська мова, але й інші освітні ресурси:

1. http://interactives.ck12.org/simulations/?backUrl=http://www.ck12.org/student/ - новий ресурс для тих, хто вже має певні навички англійської мови. Симулятори для курсу фізики.

2. http://www.nobelprize.org/educational/ - на сайті є цікаві освітні матеріали про відкриття, відзначені нобелевськими преміями.

3. http://www.tryengineering.org/ - це сайт цікавих освітніх ресурсів для тих, хто в майбутньому не виключає можливість стати інженером. На сайті є матеріали у тому числі російською мовою.

Кiлькiсть переглядiв: 190

Коментарi